Infobulletin 2017/2018

Aan het einde van de zomervakantie wordt het infobulletin verspreid onder de leden van Effekt’74. Dit zal digitaal gebeuren. Hierin staan de trainingsgroepen, teamindelingen en alle overige belangrijke info vermeld voor de spelende leden.

(ivm de Privacy hebben we de telefoonnummers achterwege gelaten in deze online versie. Bij vragen willen we u vragen per e-mail te reageren)

Informatiebulletin seizoen 2017 / 2018

 

Trainers                                                                         Tel. nummer Effekt’74: 0546-785628
Email: trainers@effekt74.nl                                        Bankrekeningnummer: 12.09.30.072
Ramon Henning:                                                          Opzeggen lidmaatschap: Halfjaarlijks per
Linsey Preuter:                                                              mail (bestuur@Effekt74.nl) of schriftelijk bij Erwin Meijers:                                                               de secretaris of ledenadministratie!

 Indeling trainingsgroepen Jeugd

Hieronder staat een overzicht met de indeling van de trainingsgroepen:

Maandag 18.45-20.00                         Woensdag 18.30-19.45                Vrijdag 19.00-20.00  

Hoofdtrainer: Ramon Henning          Hoofdtrainer: Erwin Meijers        Hoofdtrainer: Erwin Meijers
2e trainer: Erwin Meijers                     2e trainer: Gerian te Wierik

Hulptrainer: Tessa Westendorp

– Britt Bartels                                      – Rianne Arends                          – Britt Bartels
– Jesse Bouwhuis                                – Davey Bartels                           – Jesse Bouwhuis
– Olav Holle                                         – Conner Eshuis                          – Olav Holle
– Vincent van Leussen                       – Lars Spikker                              – Vincent van Leussen
– Stan Strokap                                     – Bram Vlaanderen                    – Stan Strokap
– Niek Strokap                                     – Corné Vlaanderen                   – Niek Strokap
– Lisanne te Wierik                                                                                   – Lissane te Wierik
– Jasper Woolderink                                                                                 – Jasper Woolderink

 

Indeling trainingsgroepen senioren

Senioren maandag 20.00-21.00

Hoofdtrainer: Linsey Preuter en Ramon Henning

Team 5 t/m 12 en recreanten kunnen zich voor deze training aanmelden.
           
Senioren maandag 21.00-22.30

Team 5 t/m 12 en recreanten. Leden die geen training hebben gevolgd gaan voor.
Senioren woensdag 20.00–22.30                                 

Team 1 t/m 4 senioren (indien er tafels vrij zijn, vrij spelen overige senioren).
Senioren vrijdag 20.00-22.30

Vrij spelen senioren  

 Teamindeling najaarscompetitie 2017

 Team 1:                               hoofdklasse  zat.: 14:00  

Peter Waenink

Ramon Henning

Gert-Jan Arends

Lars Hubbelmeijer

Team 2:                                  prom. klasse vrijdag: 20.00

Mirko Meulenbeld      

Gabriel Rosado                                                                     

Aschwin Huiskes

Team 3:                                 1e klasse vrijdag: 20.00

Taco Groeneveld

Edward Hiddink

Rick Luiken

Henri Vrugteveen
Jeltje Elsinga

Team 4:                                2e klasse woensdag: 20.00
JanWillem Hietbrink  

Vincent Woolderink

Gerben Eshuis                       

Team 5:                               3e klasse vrijdag: 20.00

Wim Hietbrink

Bennie Eugelink

Pieter Huiskes 

Henk Vrielink

Team 6:                                4e klasse vrijdag: 20.00

René Kamp

Hans van Burken

Mark Brinks

Thijs Kamp

Team 7:                                4e klasse vrijdag: 20.00

Dylan Vellheuer

Marcel Le Clerq

Arnold van der Sligte

 Team 8                                 4e klasse vrijdag: 20.00

Johny Patty

Zarin Melko

Herald Oude Hendrikman

Anton Luiken

Team 9                                 4e klasse vrijdag: 20.00

Erwin Meijers

Freddy Holle

Richard Tjipjes

Erik Manning

Team 10                               4e klasse vrijdag: 20.00

Gerian te Wierik

Robert van Leussen

Edmund Woolderink

Ingmar Marsman

Team 11                               6e klasse vrijdag: 20.00

Hilde Dekker

Frank Leijzer

Theo Hesselink

Roelie Woolderink

Jan Leijzer

Team 12                               6e klasse vrijdag: 20.00                        

Ryan Westendorp

Jarno Klopstra

Vincent Klaassen

Kevin Lamberts

Peter Holtkamp

Niels van Asselt

 

Jeugd 1                                 5e  klasse zaterdag: 14.00

Lissane te Wierik

Britt Bartels

Jesse Bouwhuis

Jeugd 2                                 startersklasse klasse zaterdag: 14.00

Niek Strokap

Olav Holle

Rianne Arends

Corne Vlaanderen